Baran Etiket - Facebook
Üstün Teknoloji

Üretimin her aşamasında teknolojinin sağladığı yeniliklere kaliteli ve süratli iş üretebilmek adına düzenli olarak yatırım yapmakta, gerek yüksek tirajlı işler, gerekse butik çalışmalarda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasiteye sahip, entegre bir tesis olarak hizmet vermektedir.

Baran Etiket & Matbaa ’nın profesyonel ekibi son teknolojiyi kullanmanın yanı sıra gelenekselleşmiş matbaacılık metodlarını da ustaca uygulamaktadır.

Kaliteli ve süratli hizmet vermek için iyi organize olmak gerekir. Sektöre yıllarını vermiş profesyonellerin yanısıra konularında eğitimli ve genç ekibiyle birbirinden başarılı işlere imzalar atmaktadır.

İşlerin başlangıç noktası olan müşteri hizmetleri biriminde, alınan bilgiler doğrultusunda fiyatlandırma, teklif ve teslim süresi aşamalarını tamamlanır.
Onay sürecini takiben müşteriden gelen bilgi ve dökümanlar ilgili birime aktarılır. İşin üretim süreci bu noktada başlar. Ofset ön hazırlık aşamaları tamamlanır ve basım aşamasına geçilir. En önemli avantajlarından biri de basım ile ilgili tüm süreçleri kendi bünyesinde tamamlayacak donanım ve personele sahip olmasıdır.